Προϊόντα Κατηγορίας
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Yato Σετ Τσιμπίδι Ασφαλειών 5 Τεμαχίων 160mm YT-2130
15.70€
Κωδικός:
YT-2130
| Μήκος | 160mm |
|---|---|
| Τεμάχια | 5 |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083921308 |
Tσάντα εργαλείων Stanley 1-93-330
12.70€
Κωδικός:
1-93-330
| Αδιάβροχη | Όχι |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Διαστάσεις | 30x13x25εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Ανοιχτή Τσάντα Εργαλείων 1-93-952
37.30€
Κωδικός:
1-93-952
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 29 × 38 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Εργαλειοθήκη & Ταμπακιέρα Με 20 Θέσεις STST1-71963 Π31.2xB23.4xΥ42.6cm
41.90€
Κωδικός:
STST1-71963
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |
Benman Κοφτάκι Μπετου 120mm 70752
15.00€
Κωδικός:
70752
| Μήκος | 120mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707528 |
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
FF Group Αλλεν Σετ 10Τμχ (1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6-8-10)
5.40€
Κωδικός:
34754
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Βάρος | 0,480 kg |












