Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Fatmax® Τσάντα Εργαλείων 20″ (FMST1-70749)
76.90€
Κωδικός:
FMST1-70749
| Μέγιστο Φορτίο | 20 kg |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Συνολικές Διαστάσεις | 50x33x31εκ. |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Κοφτάκι Μπετού με μουστάκι
6.00€ – 7.00€Price range: 6.00€ through 7.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
Knipex Πλαγιοκόφτης Ηλεκτρολόγου Πλευρικής Κοπής Μήκους 125mm
23.90€
Κωδικός:
7803125
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Harden Μοιρογνωμόνιο Μηχανικού Inox 150mm
5.30€
Κωδικός:
5208580718
| Κατασκευαστής | Harden |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820832565 |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη
25.90€
Κωδικός:
1-96-183
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 23.5 × 27.5 cm |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |












