Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Harden Σετ Κολαούζα Φιλιερες 20 Τεμαχίων
23.40€
Κωδικός:
5211610458
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
|---|---|
| Εύρος | M3 – M12 |
| Barcode | 6959820832268 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Εργαλειοθήκη Πλαστική SERIES2000
31.90€
Κωδικός:
1-92-067
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
Knipex Cobra Γκαζοτανάλια 2″ 250mm
35.90€
Κωδικός:
8702250
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 250 mm |
| Κατασκευαστής | Knipex |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












