Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
FF Group Σφικτήρας Μανταλάκι
2.00€ – 3.00€Price range: 2.00€ through 3.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 4″, 7″ |
| Είδος | Ελατηρίου |
Benman Κατσαβίδι Torx ESD
1.70€ – 1.80€Price range: 1.70€ through 1.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704756
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T6, T8, Τ9 |
|---|---|
| Μήκος | 40mm, 50mm, 60mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
16.90€
Κωδικός:
1-76-216
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Αντοχή | 15 kg |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group 44958 Λίμα Μετάλλου Πλακέ με Λαβή
6.60€
Κωδικός:
5204396229983
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μήκος | 135mm |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
Harden Κλειδιά Αλεν Μακρυά Cr-V 9 Τμχ
5.90€
Κωδικός:
5204540608
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Harden |












