Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH0x75mm
1.80€
Κωδικός:
70472
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH0 |
| Τύπος Μύτη | Σταυρός |
| Μήκος | 75 mm |
| Είδος | Μονό |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704725 |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x40mm
1.60€
Κωδικός:
70474
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704749 |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη Μ43xΠ28xΥ30εκ.
62.70€
Κωδικός:
FMST1-73607
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Συνολικές Διαστάσεις | 43x28x30εκ. |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
F.F. Group Γαλλικό Κλειδί
5.00€ – 17.50€Price range: 5.00€ through 17.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνων | 37 mm |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Πλαστική Λαβή | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 10″, 12″, 6″, 8″ |












