Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |
Benman Μίνι Εργαλείο ”Αρπαγή”
3.20€
Κωδικός:
70872
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708723 |
| Κατασκευαστής | Benman |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Σφουγγάρι Λείανσης
0.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 120, 220, 60 |
| Είδος | Λειαντικό Σφουγγάρι |
| Με Τρύπες | Όχι |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 98 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Ανοιχτού Τύπου Μαύρη 18lt 3253563
28.60€
Κωδικός:
1-96-182
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 44x25x28εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
Bulle 66513 Πιστόλι Βαφής Αέρος Άνω Δοχείου 1.0mm
19.00€
Κωδικός:
66513
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Άνω Δοχείου |
| Διάμετρος Μπεκ | 1 mm |
| Τεχνολογία Ψεκασμού | HVLP |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 125 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Κατασκευαστής | Bulle |












