Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
Benman Πένσα Πλακιδίων για Άνοιγμα Οπών 7.5 70395
9.90€
Κωδικός:
70395
| Κατασκευαστής | Benman |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396703957 |
FF Group Τσιμπίδα Υδραυλικών 90° Ισια 3/4 45592
12.80€
Κωδικός:
45592
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396455924 |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Kubala ECO LINE Σπάτουλα Inox με Αδιάβροχη Λαβή Σύνθετου Ξύλου (200mm / 300mm)
3.20€ – 3.90€Price range: 3.20€ through 3.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Yato Σετ Τσιμπίδι Ασφαλειών 5 Τεμαχίων 160mm YT-2130
15.70€
Κωδικός:
YT-2130
| Μήκος | 160mm |
|---|---|
| Τεμάχια | 5 |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083921308 |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 1x80mm
3.70€
Κωδικός:
70741
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός, Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707412 |
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












