Προϊόντα Κατηγορίας
Dewalt Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 55x37x13εκ
68.30€
Κωδικός:
DWST83394-1
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη Μ43xΠ28xΥ30εκ.
62.70€
Κωδικός:
FMST1-73607
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Συνολικές Διαστάσεις | 43x28x30εκ. |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
Tσάντα εργαλείων Stanley 1-93-330
12.70€
Κωδικός:
1-93-330
| Αδιάβροχη | Όχι |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Διαστάσεις | 30x13x25εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Torx ESD
1.70€ – 1.80€Price range: 1.70€ through 1.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704756
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T6, T8, Τ9 |
|---|---|
| Μήκος | 40mm, 50mm, 60mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Harden Σετ Ποτυροτρύπανα Bi-Metal 11 Τεμαχίων
44.60€
Κωδικός:
5211610597
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 11 |
| Υλικό | Bi-Metal HSS |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820858107 |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |












