Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x100mm
1.90€
Κωδικός:
70473
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Μήκος | 100 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704732 |
Yato Τρυπάνι Τιτανίου Hex 5mm 106mm YT-44758
1.50€
Κωδικός:
YT-44758
| Διάμετρος | 5mm |
|---|---|
| Μήκος | 106mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083029585 |
FF Group Κατσαβίδι Καρυδάκι Pro grip
5.70€ – 6.80€Price range: 5.70€ through 6.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Καθαρό Μήκος | 125mm |
| Μέγεθος | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Ανοιχτού Τύπου Μαύρη 18lt 3253563
28.60€
Κωδικός:
1-96-182
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 44x25x28εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σουγιάς με Κλειδιά Torx
10.20€
Κωδικός:
2-69-266
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Μέγεθος Κεφαλής | T9 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |












