Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |
Yato Εκχειλωτικό Σωληνών 16/20/25mm YT-22373
6.50€
Κωδικός:
YT-22373
| Κατασκευαστής | Yato |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083223730 |
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x75mm
2.50€
Κωδικός:
70466
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Καστάνιας |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Barcode | 5204396704664 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Σετ 10 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
6.50€
Κωδικός:
0-69-253
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 10 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-253 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Knipex Σωληνοκόφτης Χειρός 90 22 10 BK
28.90€
Κωδικός:
902210BK
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 70 g |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Bulle Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 2.5mm 66519
20.00€
Κωδικός:
66519
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.5 mm * |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 1000 |
| Κατασκευαστής | Bulle |












