Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 1x80mm
3.70€
Κωδικός:
70741
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός, Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707412 |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
CAT Ζώνη Εργαλείων
22.00€
Κωδικός:
9080980566
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τύπος | Ζώνη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
F.F. Group Διπλό Κλειδί Πολύγωνο Κυρτό
2.40€ – 8.80€Price range: 2.40€ through 8.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 6×7, 7×8, 8×9, 10×11, 12X13, 14X15, 16×17, 18×19, 20×22, 24×26, 24X27, 25X28 |
|---|---|
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τύπος | Κυρτό |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
FF Group Σκαρπέλο CR-V
6.00€ – 6.70€Price range: 6.00€ through 6.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 135mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Πλάτος | 20mm, 10mm |
Benman Κατσαβίδι Ακρίβειας Με Σετ 10 Μύτες
6.80€
Κωδικός:
70870
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708709 |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Τεμάχια (Μύτες) | 10 τμχ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
Benman Γκαζοτανάλια
31.00€ – 45.00€Price range: 31.00€ through 45.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος












