Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |
F.F. Group Ράσπα Ημικυκλική
3.80€ – 4.80€Price range: 3.80€ through 4.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Λαβή | 10”, 12″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
Harden Γρασαδόρος Χείρος 900cc Διπλό Έμβολο
25.90€
Κωδικός:
5215670105
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| με Ρόδες | Όχι |
| Τύπος | Χειρός |
| Είδος | Γρασαδόρος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κατσαβίδι PZ
1.40€ – 3.40€Price range: 1.40€ through 3.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724600
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz0, Pz1, Pz2, Pz3 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Είδος | Μονό |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x40mm
1.60€
Κωδικός:
70474
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704749 |












