Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Αστέρι Μεγέθους Pz2x100mm
2.30€
Κωδικός:
72462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724624 |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Stanley Θήκη Δερμάτινη Μάυρη Διπλή Με Ζώνη 5Θήκες & 1Θήκη Για Σφυρί
46.90€
Κωδικός:
STST1-80113
| Βάρος | 1.250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 145 × 9 × 26 cm |
| Θέσεις | 6 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Τύπος | Ζώνη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρού PH ESD 00x75mm
1.80€
Κωδικός:
70471
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 75 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704718 |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Stanley Fatmax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 31lt
79.90€
Κωδικός:
FMST1-80147
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 49x29x34εκ. |
| με Σκληρό Πάτο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Harden Βαλίτσα Εργαλείων Πλαστική με Χειρολαβή Αλουμινίου 18”
16.50€
Κωδικός:
520353
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Βαλίτσα |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Harden |












