Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Harden Πλαγιοκόφτης Mini 5.5 inch BT 5214660618
3.00€
Κωδικός:
5214660618
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820856004 |
Benman Τσιμπίδι Ασφαλειών Ισιο Εσωτερικό 175mm 70762
12.00€
Κωδικός:
70762
| Μήκος | 175mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707627 |
Harden Σετ Κολαούζα Φιλιερες 20 Τεμαχίων
23.40€
Κωδικός:
5211610458
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
|---|---|
| Εύρος | M3 – M12 |
| Barcode | 6959820832268 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Με Καστάνια & Σετ 28 Μύτες
12.90€
Κωδικός:
70869
| Βάρος | 0.120 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τεμάχια (Μύτες) | 28 τμχ |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Σταυρός, Torx, Καρυδάκι, Allen |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Κατσαβίδι Ακρίβειας Με Σετ 10 Μύτες
6.80€
Κωδικός:
70870
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708709 |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Τεμάχια (Μύτες) | 10 τμχ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κατασκευαστής | Βenman |












