Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Fiberglass Μετροταινία
7.70€ – 9.40€Price range: 7.70€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Αυτόματη Επαναφορά | Χαρακτηριστικά Αυτόματη ΕπαναφοράΌχι με ΜαγνήτηΌχι ΑυτοκόλλητηΌχι Διαστάσεις Μήκος30 m |
|---|---|
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Μήκος Μέτρου | 20m, 30m |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |
Benman Σετ Αλλεν 9Τ 1.5-2.5-3-4-5-6-8-10
14.50€
Κωδικός:
70400
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Κωδικός εργοστασίου | 70401 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bulle Μέγγενη Πάγκου Σταθερή
18.00€ – 29.90€Price range: 18.00€ through 29.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm, 125mm, 150mm, 80mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Stanley Εργαλειοθήκη & Ταμπακιέρα Με 20 Θέσεις STST1-71963 Π31.2xB23.4xΥ42.6cm
41.90€
Κωδικός:
STST1-71963
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 950mm
172.00€
Κωδικός:
H04606
| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 950 mm |
| Τοποθέτηση | Χειρός |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Krausmann |












