Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Σετ 9 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
9.50€
Κωδικός:
34757
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | 34757 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Λειαντικό Σφουγγάρι 4 Πλευρών Λοξό
1.10€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 180, 60 |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 90 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
FF Group Τσιμπίδα Υδραυλικών 90° Ισια 3/4 45592
12.80€
Κωδικός:
45592
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396455924 |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 7.5M
2.80€
Κωδικός:
5204396710160
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3 m |
| Πλάτος | 16 mm |
Harden Τρίποδo Αλουμινίου 1.45m για Laser
23.60€
Κωδικός:
581014
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Ύψος | 1450mm (1.45m) |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Σπείρωμα Υποδοχής | Με αντάπτορα 1/4″ σε 5/8″ |
| Κατασκευαστής | Harden |
DeWalt DT70742-QZ Σετ Μύτες Flextorq 33 Τεμαχίων σε Κασετίνα
34.60€
Κωδικός:
DT70742-QZ
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Torq |
| Τεμάχια | 33 τμχ |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Fiberglass Μετροταινία
7.70€ – 9.40€Price range: 7.70€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Αυτόματη Επαναφορά | Χαρακτηριστικά Αυτόματη ΕπαναφοράΌχι με ΜαγνήτηΌχι ΑυτοκόλλητηΌχι Διαστάσεις Μήκος30 m |
|---|---|
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Μήκος Μέτρου | 20m, 30m |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Yato Εκχειλωτικό Σωληνών 16/20/25mm YT-22373
6.50€
Κωδικός:
YT-22373
| Κατασκευαστής | Yato |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083223730 |
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |












