Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Σετ 9 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
9.50€
Κωδικός:
34757
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | 34757 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Benman Γκαζοτανάλια
31.00€ – 45.00€Price range: 31.00€ through 45.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 04.0x100mm
3.80€
Κωδικός:
70731
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707313 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Bulle 66513 Πιστόλι Βαφής Αέρος Άνω Δοχείου 1.0mm
19.00€
Κωδικός:
66513
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Άνω Δοχείου |
| Διάμετρος Μπεκ | 1 mm |
| Τεχνολογία Ψεκασμού | HVLP |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 125 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Μίνι Εργαλείο ”Αρπαγή”
3.20€
Κωδικός:
70872
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708723 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley Ζώνη Εργαλείων Υφασμάτινη 8 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
20.90€
Κωδικός:
1-96-178
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 25.5 × 7.5 cm |
| Τύπος | Ζώνη |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Θέσεις | 8 |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Harden Ματσακόνι Ελατήριο 500gr
5.90€
Κωδικός:
6959820821620
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σφυρί |
| Βάρος | 500gr |
| Λαβή | Μεταλλική |
| Κοντάρι | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |












