Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
Stanley Σουγιάς με Κλειδιά Torx
10.20€
Κωδικός:
2-69-266
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Μέγεθος Κεφαλής | T9 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
DeWalt DT70742-QZ Σετ Μύτες Flextorq 33 Τεμαχίων σε Κασετίνα
34.60€
Κωδικός:
DT70742-QZ
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Torq |
| Τεμάχια | 33 τμχ |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο ESD 2.0x40mm
2.20€
Κωδικός:
70462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704626 |
| Μήκος | 40 mm |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












