Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |
F.F. Group Γαλλικό Κλειδί
5.00€ – 17.50€Price range: 5.00€ through 17.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνων | 37 mm |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Πλαστική Λαβή | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 10″, 12″, 6″, 8″ |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH0x75mm
1.80€
Κωδικός:
70472
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH0 |
| Τύπος Μύτη | Σταυρός |
| Μήκος | 75 mm |
| Είδος | Μονό |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704725 |
FF Group Στραβοτσίμπιδο 200mm 27718
7.50€
Κωδικός:
27718
| Μήκος | 200mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396277182 |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #1x100mm
3.80€
Κωδικός:
70455
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Μήκος | 100mm |
| Κεφαλή (mm) | 1 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724648 |
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












