Προϊόντα Κατηγορίας
Harden Πλαγιοκόφτης Mini 5.5 inch BT 5214660618
3.00€
Κωδικός:
5214660618
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820856004 |
Stanley Fatmax Εργαλειοθήκη δομικού αφρού FMST1-71219
51.90€
Κωδικός:
FMST1-71219
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 10.0x200mm
7.30€
Κωδικός:
70735
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 200 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 10 mm |
| Barcode | 5204396707351 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού Ph Vde 2x100mm
4.20€
Κωδικός:
70738
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707382 |
Harden Σετ Ποτυροτρύπανα Bi-Metal 11 Τεμαχίων
44.60€
Κωδικός:
5211610597
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 11 |
| Υλικό | Bi-Metal HSS |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820858107 |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική 23”
46.90€
Κωδικός:
1-95-616
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.4 × 29.3 × 29.5 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
FF Group Ξύστρα Τζαμιών Μεγάλης Επιφάνειας 23159
1.60€
Κωδικός:
23159
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396231597 |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |












