Προϊόντα Κατηγορίας
Dewalt Σετ Ανοξείδωτες Σπάτουλες 4″, 5″, 6″ 3 Τμχ 3-201
49.90€
Κωδικός:
03840
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τεμάχια | 3 |
BULLE BL-27G Πιστόλι Βαφής HVLP Άνω Δοχείου 600cc Μπεκ 2.0mm 66503
25.00€
Κωδικός:
66503
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.0 mm * |
| Χωρητικότητα | 600 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 8 Τεμαχίων 1,5 – 6mm
4.90€
Κωδικός:
4-69-261
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
FF Group Στραβοτσίμπιδο 200mm 27718
7.50€
Κωδικός:
27718
| Μήκος | 200mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396277182 |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |
BULLE Εξάγωνο Αεροκόπιδο 10mm σε Κασετίνα με 5 Κοπίδια 42718
61.43€
Κωδικός:
42718
| Βάρος | 3.20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αεροκόπιδο |
| Πίεση Λειτουργίας | 6,2 bar |
| Είσοδος (Σπείρωμα θηλ.) | 1/4″ |
| Κρούσεις (bpm) | 3200 |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Γκαζοτανάλια
31.00€ – 45.00€Price range: 31.00€ through 45.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












