Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
FF Group Σφικτήρας Μανταλάκι
2.00€ – 3.00€Price range: 2.00€ through 3.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 4″, 7″ |
| Είδος | Ελατηρίου |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #2x100mm
2.30€
Κωδικός:
5204396724662
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταυρός
1.80€ – 3.50€Price range: 1.80€ through 3.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704381
| Μήκος | 100mm, 150mm, 200mm, 75mm |
|---|---|
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Είδος | Μονό |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
13.00€ – 14.50€Price range: 13.00€ through 14.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |
Knipex SmartGrip Γκαζοτανάλια 1¼” 250mm 8501250
54.50€
Κωδικός:
8501250
| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1¼ “ |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Μήκος | 250 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Θήκη Μέσης Εργαλείων Δερμάτινη 2 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
6.50€
Κωδικός:
STST1-80117
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 7 × 16.5 cm |
| Τύπος | Θήκη Μέσης |
| Θέσεις | 2 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |












