Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Ξύστρα Τζαμιών Μεγάλης Επιφάνειας 23159
1.60€
Κωδικός:
23159
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396231597 |
BULLE BL-27G Πιστόλι Βαφής HVLP Άνω Δοχείου 600cc Μπεκ 2.0mm 66503
25.00€
Κωδικός:
66503
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.0 mm * |
| Χωρητικότητα | 600 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group 44958 Λίμα Μετάλλου Πλακέ με Λαβή
6.60€
Κωδικός:
5204396229983
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μήκος | 135mm |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
13.00€ – 14.50€Price range: 13.00€ through 14.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Harden 610150 Πριτσιναδόρος Ψαλιδωτός / Οροφής M3-M12
48.90€
Κωδικός:
5211610150
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Περιέχει μύτες | M3, M4, Μ5, Μ6, Μ8, Μ10, Μ12. |
| Μήκος | 370mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κοφτάκι Μπετου 120mm 70752
15.00€
Κωδικός:
70752
| Μήκος | 120mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707528 |
Benman Πενσα 140mm 70751
9.90€
Κωδικός:
70751
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707511 |
Καστάνια Benman
17.00€ – 25.00€Price range: 17.00€ through 25.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Καρέ υποδοχής: | 1/2″, 1/4″, 3/8″ |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αριθμός Δοντιών | 48, 72 |
| Τύπος | Αρσενικό Καρέ |
| Σπάστη | Όχι |
| Διπλή | Όχι |
| Τηλεσκοπική | Όχι |
Stanley Σουγιάς με Κλειδιά Torx
10.20€
Κωδικός:
2-69-266
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Μέγεθος Κεφαλής | T9 |
| Κατασκευαστής | Stanley |












