Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Kubala ECO LINE Σπάτουλα Inox με Αδιάβροχη Λαβή Σύνθετου Ξύλου (200mm / 300mm)
3.20€ – 3.90€Price range: 3.20€ through 3.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Flex Xtreme Γυαλόχαρτο έκκεντρο 1 Τμχ
3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
KDS Jumbo Megalock X Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά
6.40€ – 8.70€Price range: 6.40€ through 8.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3.5 m, 5,5 m |
| Πλάτος | 19 mm |
| Κατασκευαστής | Megalock |
Harden Ματσακόνι Ελατήριο 500gr
5.90€
Κωδικός:
6959820821620
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σφυρί |
| Βάρος | 500gr |
| Λαβή | Μεταλλική |
| Κοντάρι | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |












