Προϊόντα Κατηγορίας
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 2x100mm
4.90€
Κωδικός:
70742
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707429 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Sort Master Ταμπακιέρα Εργαλείων 17 Θέσεων με Ρυθμιζόμενα Χωρίσματα Μαύρη
12.20€
Κωδικός:
1-94-745
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Ναι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Θέσεων | 17 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Benman Κατσαβίδι PZ
1.40€ – 3.40€Price range: 1.40€ through 3.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724600
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz0, Pz1, Pz2, Pz3 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Είδος | Μονό |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Tσάντα εργαλείων Stanley 1-93-330
12.70€
Κωδικός:
1-93-330
| Αδιάβροχη | Όχι |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 15 kg |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Διαστάσεις | 30x13x25εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Bulle BTC-630SN Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 750mm
Κωδικός:
BTC-630SN
| Βάρος | 11.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 750mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
FF Group Τσιμπίδα Υδραυλικών 90° Ισια 3/4 45592
12.80€
Κωδικός:
45592
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396455924 |












