Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 05.5x125mm
4.80€
Κωδικός:
70732
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707320 |
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
F.F. Group Ράσπα Ημιστρόγγυλη με Λαβή
2.20€ – 2.90€Price range: 2.20€ through 2.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Ράσπα | 8″, 6″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 04.0x100mm
3.80€
Κωδικός:
70731
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707313 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Fiberglass Μετροταινία
7.70€ – 9.40€Price range: 7.70€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Αυτόματη Επαναφορά | Χαρακτηριστικά Αυτόματη ΕπαναφοράΌχι με ΜαγνήτηΌχι ΑυτοκόλλητηΌχι Διαστάσεις Μήκος30 m |
|---|---|
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Μήκος Μέτρου | 20m, 30m |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού Ph Vde 2x100mm
4.20€
Κωδικός:
70738
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707382 |
DeWalt DT70742-QZ Σετ Μύτες Flextorq 33 Τεμαχίων σε Κασετίνα
34.60€
Κωδικός:
DT70742-QZ
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Torq |
| Τεμάχια | 33 τμχ |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 0x60mm
2.80€
Κωδικός:
70736
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Βάρος | 1 kg |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707368 |












