Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Γυαλόχαρτο φινιρίσματος Smirdex (140) SiC 1 τμχ
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 120, 180, 220, 280, 320, 400, 80 |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Μήκος | 280 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
Knipex Σωληνοκόφτης Χειρός 90 22 10 BK
28.90€
Κωδικός:
902210BK
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 70 g |
Harden Πρέσα Ακροδεκτών RJ45/RJ11 190mm 5214660631
6.90€
Κωδικός:
5214660631
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας C45 |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840676 |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












