Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
F.F. Group Ράσπα Ημικυκλική
3.80€ – 4.80€Price range: 3.80€ through 4.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Λαβή | 10”, 12″ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
48.90€
Κωδικός:
STST1-72335
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.5 × 18.5 × 47.5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
FF Group Σετ Γερμανοπολύγωνα DIN3113 12 Τεμαχίων 36283
35.00€
Κωδικός:
36283
| Τεμάχια | 12 |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396362833 |
Yato Κλειδιά Τάπας Λαδιού Σετ 6 Τεμαχίων YT-05997
13.90€
Κωδικός:
YT-05997
| Τεμάχια | 6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083057298 |
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Bulle BTC-630SN Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 750mm
Κωδικός:
BTC-630SN
| Βάρος | 11.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 750mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Krausmann Handtools Κοπίδι Πλακέ
6.50€ – 7.20€Price range: 6.50€ through 7.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Μήκος | 250 mm, 300mm |












