Προϊόντα Κατηγορίας
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Τσιμπίδι Ασφαλειών Ισιο Εσωτερικό 175mm 70762
12.00€
Κωδικός:
70762
| Μήκος | 175mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707627 |
Yato Τρυπάνι Τιτανίου Hex 5mm 106mm YT-44758
1.50€
Κωδικός:
YT-44758
| Διάμετρος | 5mm |
|---|---|
| Μήκος | 106mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083029585 |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
CAT Ζώνη Εργαλείων
22.00€
Κωδικός:
9080980566
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τύπος | Ζώνη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Harden Ματσακόνι Ελατήριο 500gr
5.90€
Κωδικός:
6959820821620
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σφυρί |
| Βάρος | 500gr |
| Λαβή | Μεταλλική |
| Κοντάρι | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Benman Σφουγγάρι Λείανσης
0.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κόκκωση | 120, 220, 60 |
| Είδος | Λειαντικό Σφουγγάρι |
| Με Τρύπες | Όχι |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 98 mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |












