Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Σημαδευτήρι γωνιακό 190mm
3.40€
Κωδικός:
03601
| Μήκος | 190mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3253560036010 |
Harden Κλειδιά Αλεν Μακρυά Cr-V 9 Τμχ
5.90€
Κωδικός:
5204540608
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Σπάτουλα Πλακιδίων Οδοντωτή με Inox Λάμα 200mm και Ξύλινη Λαβή
3.60€ – 3.70€Price range: 3.60€ through 3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Σπάτουλα Πλακιδίων |
|---|---|
| Υλικό Λάμας | Inox |
| Υλικό Λαβής | Ξύλο |
| Δόντια | Ναι |
| Πλάτος | 200 mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | 12Χ12, 10Χ10, 6Χ6 |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 09x150mm
4.30€
Κωδικός:
5204396704503
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Σετ Αλλεν 9Τ 1.5-2.5-3-4-5-6-8-10
14.50€
Κωδικός:
70400
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Κωδικός εργοστασίου | 70401 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Σμυριδόπανο Smirdex (650) γυαλόχαρτο για ξύλο & αλουμίνιο(1 τμχ)
0.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Κόκκωση | 100, 120, 150, 180, 220, 36, 40, 60, 80 |
FF Group Ξύστρα Τζαμιών Μεγάλης Επιφάνειας 23159
1.60€
Κωδικός:
23159
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396231597 |
Benman Ποτηροτρύπανα
5.20€ – 18.00€Price range: 5.20€ through 18.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ποτηροπρίονο |
|---|---|
| SDS | Όχι |
| Υγρής Κοπής | Όχι |
| Ξηρής Κοπής | Όχι |
| Καροτιέρας | Όχι |
| Καρβιδίου | Όχι |
| HSS | Ναι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ξύλο | Ναι |
| Μέταλλο | Ναι |
| Μπετό | Όχι |
| Τούβλο | Ναι |
| Πλακάκι | Ναι |
| Πλαστικό | Όχι |
| Διάμετρος | 29 mm, 35 mm, 40 mm, 60 mm, 86 mm, 102 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 33 mm, 38 mm, 46 mm, 51 mm, 54 mm, 57 mm, 64 mm, 67 mm, 70 mm, 73 mm, 76 mm, 83 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |












