Προϊόντα Κατηγορίας
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
Yato Τρυπάνι Τιτανίου Hex 5mm 106mm YT-44758
1.50€
Κωδικός:
YT-44758
| Διάμετρος | 5mm |
|---|---|
| Μήκος | 106mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083029585 |
Stanley Εργαλειοθήκη Πλαστική SERIES2000
31.90€
Κωδικός:
1-92-067
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bulle BTC-630SN Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 750mm
Κωδικός:
BTC-630SN
| Βάρος | 11.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιος |
| Μήκος Ευθείας Κοπής | 750mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
FF Group Σκαρπέλο CR-V
6.00€ – 6.70€Price range: 6.00€ through 6.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 135mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Πλάτος | 20mm, 10mm |
Knipex Σωληνοκόφτης Χειρός 90 22 10 BK
28.90€
Κωδικός:
902210BK
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Χειρός |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 70 g |
FF Group Τανάλια Με Μόνωση
5.00€ – 6.20€Price range: 5.00€ through 6.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 160 mm, 200 mm |
| Σιαγώνες | – |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα Π39.4xB22xΥ16.2cm
16.40€
Κωδικός:
1-79-216
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| με Ταμπακιέρα | Ναι |
| με Αφρό | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Διαστάσεις | 39.4x22x16.2εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Bulle Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 2.5mm 66519
20.00€
Κωδικός:
66519
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.5 mm * |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Χωρητικότητα (c.c.) | 1000 |
| Κατασκευαστής | Bulle |












