Προϊόντα Κατηγορίας
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
FF Group Τσιμπίδα Υδραυλικών 90° Ισια 3/4 45592
12.80€
Κωδικός:
45592
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396455924 |
F.F. Group Γαλλικό Κλειδί
5.00€ – 17.50€Price range: 5.00€ through 17.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνων | 37 mm |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Πλαστική Λαβή | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 10″, 12″, 6″, 8″ |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική 23”
46.90€
Κωδικός:
1-95-616
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.4 × 29.3 × 29.5 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
Benman Κατσαβίδι Νάνος S/D PH
2.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Διαστάσεις | 2x25mm, 1x25mm |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Knipex SmartGrip Γκαζοτανάλια 1¼” 250mm 8501250
54.50€
Κωδικός:
8501250
| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1¼ “ |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Μήκος | 250 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












