Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Stanley Quick Access Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
89.80€
Κωδικός:
FMST1-80144
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23 × 47 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
BULLE BLG-70 Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 1000cc με Μπεκ 1.5mm
25.00€
Κωδικός:
66516
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 8 Τεμαχίων 1,5 – 6mm
4.90€
Κωδικός:
4-69-261
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Fiberglass Μετροταινία
7.70€ – 9.40€Price range: 7.70€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Αυτόματη Επαναφορά | Χαρακτηριστικά Αυτόματη ΕπαναφοράΌχι με ΜαγνήτηΌχι ΑυτοκόλλητηΌχι Διαστάσεις Μήκος30 m |
|---|---|
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Μήκος Μέτρου | 20m, 30m |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |












