Προϊόντα Κατηγορίας
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Ψαλίδι Λαμαρίνας Αριστερό Μήκους 250mm
10.00€
Κωδικός:
23069
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396230699 |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου
7.40€ – 9.00€Price range: 7.40€ through 9.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
|---|---|
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Μέγεθος | 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Sort Master Ταμπακιέρα Εργαλείων 17 Θέσεων με Ρυθμιζόμενα Χωρίσματα Μαύρη
12.20€
Κωδικός:
1-94-745
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Ναι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Θέσεων | 17 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
10.90€
Κωδικός:
STST1-75518
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 40.6 × 19.5 cm |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Καθαρό Βάρος | 0.9 kg |
FF Group Κατσαβίδι Καρυδάκι Pro grip
5.70€ – 6.80€Price range: 5.70€ through 6.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Καθαρό Μήκος | 125mm |
| Μέγεθος | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |












