Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Πλαγιοκόφτης Πλάγιο CR-V
7.00€ – 8.50€Price range: 7.00€ through 8.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 170 mm, 190 mm |
Stanley Sort Master Ταμπακιέρα Εργαλείων 17 Θέσεων με Ρυθμιζόμενα Χωρίσματα Μαύρη
12.20€
Κωδικός:
1-94-745
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Ναι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Θέσεων | 17 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
F.F. Group Ψαλίδι Λαμαρίνας Αριστερό Μήκους 250mm
10.00€
Κωδικός:
23069
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396230699 |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 8 Τεμαχίων 1,5 – 6mm
4.90€
Κωδικός:
4-69-261
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #2x100mm
2.30€
Κωδικός:
5204396724662
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Yato Τρυπάνι Τιτανίου Hex 5mm 106mm YT-44758
1.50€
Κωδικός:
YT-44758
| Διάμετρος | 5mm |
|---|---|
| Μήκος | 106mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083029585 |
Vorel Βελόνι Με Πλαστική Λαβή 300mm 35430
2.40€
Κωδικός:
20635460
| Μήκος | 300mm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vorel |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083354304 |
Harden Ματσακόνι Ελατήριο 500gr
5.90€
Κωδικός:
6959820821620
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σφυρί |
| Βάρος | 500gr |
| Λαβή | Μεταλλική |
| Κοντάρι | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |












