Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Λίμα Πολλαπλής Χρήσης Τρίγωνη
7.20€ – 8.00€Price range: 7.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Με Λαβή | 8″, 10″ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 02.5x75MM
2.80€
Κωδικός:
70729
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707399 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Σετ Αλλεν 9Τ 1.5-2.5-3-4-5-6-8-10
14.50€
Κωδικός:
70400
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Κωδικός εργοστασίου | 70401 |
| Κατασκευαστής | Benman |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
F.F. Group Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 25mm
4.20€ – 8.00€Price range: 4.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley Fatmax Tstak Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 44×33.3×11.9εκ.
49.40€
Κωδικός:
FMST82967-1
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Θέσεων | 10 |
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Όχι |
| Αφαιρούμενα Κουτιά | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Harden Γρασαδόρος Χείρος 900cc Διπλό Έμβολο
25.90€
Κωδικός:
5215670105
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| με Ρόδες | Όχι |
| Τύπος | Χειρός |
| Είδος | Γρασαδόρος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Γερμανικό Κλειδί Din 3110
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
1.50€ – 5.70€Price range: 1.50€ through 5.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος Κεφαλής | 10X11, 12X13, 14X15, 16X17, 20X22, 21X23, 24X26, 6X7, 8X9 |
| Αριθμός Κεφαλών | Διπλό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












