Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Torx ESD
1.70€ – 1.80€Price range: 1.70€ through 1.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704756
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T6, T8, Τ9 |
|---|---|
| Μήκος | 40mm, 50mm, 60mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 2x100mm
4.90€
Κωδικός:
70742
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz2 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707429 |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #3x150mm
3.40€
Κωδικός:
72467
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724679 |
Benman Σπάτουλα Πλακιδίων Οδοντωτή με Inox Λάμα 200mm και Ξύλινη Λαβή
3.60€ – 3.70€Price range: 3.60€ through 3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Σπάτουλα Πλακιδίων |
|---|---|
| Υλικό Λάμας | Inox |
| Υλικό Λαβής | Ξύλο |
| Δόντια | Ναι |
| Πλάτος | 200 mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαστάσεις | 12Χ12, 10Χ10, 6Χ6 |
Stanley Θήκη Μέσης Εργαλείων Δερμάτινη 2 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
6.50€
Κωδικός:
STST1-80117
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 7 × 16.5 cm |
| Τύπος | Θήκη Μέσης |
| Θέσεις | 2 |
| Υλικό | Δέρμα |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Harden Βαλίτσα Εργαλείων Πλαστική με Χειρολαβή Αλουμινίου 18”
16.50€
Κωδικός:
520353
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Βαλίτσα |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Harden |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x40mm
1.60€
Κωδικός:
70474
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704749 |
Stanley Ζώνη Εργαλείων Υφασμάτινη 8 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
20.90€
Κωδικός:
1-96-178
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 25.5 × 7.5 cm |
| Τύπος | Ζώνη |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Θέσεις | 8 |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
BULLE BL-27G Πιστόλι Βαφής HVLP Άνω Δοχείου 600cc Μπεκ 2.0mm 66503
25.00€
Κωδικός:
66503
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι Βαφής * |
| Τροφοδοσία | Αέρος * |
| Διάμετρος | 2.0 mm * |
| Χωρητικότητα | 600 |
| Πίεση (bar/psi) | 3/45 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |












