Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Εργαλειοθήκη & Ταμπακιέρα Με 20 Θέσεις STST1-71963 Π31.2xB23.4xΥ42.6cm
41.90€
Κωδικός:
STST1-71963
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
F.F. Group Ψαλίδι Λαμαρίνας Αριστερό Μήκους 250mm
10.00€
Κωδικός:
23069
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396230699 |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Σειρά 2000 Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
23.40€
Κωδικός:
1-92-066
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 48.9 × 24.8 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Καθαρό Βάρος | 1.2 kg |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |












