Προϊόντα Κατηγορίας
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Benman Κατσαβίδι PZ
1.40€ – 3.40€Price range: 1.40€ through 3.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724600
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz0, Pz1, Pz2, Pz3 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Είδος | Μονό |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Τύπος Μύτης | Αστέρι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι με Μήκος 150mm
4.20€ – 4.90€Price range: 4.20€ through 4.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Benman Κατσαβίδι Torx
2.40€ – 2.60€Price range: 2.40€ through 2.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396724723
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Είδος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Κεφαλή Torx (T) | T25, T27, T30 |
| Μήκος | 100mm, 125mm |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού Ph Vde 2x100mm
4.20€
Κωδικός:
70738
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707382 |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
FF Group Σφικτήρας Μανταλάκι
2.00€ – 3.00€Price range: 2.00€ through 3.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 4″, 7″ |
| Είδος | Ελατηρίου |












