Προϊόντα Κατηγορίας
F.F. Group Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 25mm
4.20€ – 8.00€Price range: 4.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Knipex TwinGrip Πένσα Ίσια 4 – 22 mm
29.80€
Κωδικός:
8202200
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Είδος | Πένσα |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο
2.20€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
704
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 40mm |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Διαστάσεις Κεφαλής | 1,4 mm, 2,4 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 10.0x200mm
7.30€
Κωδικός:
70735
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 200 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 10 mm |
| Barcode | 5204396707351 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Fatmax® Τσάντα Εργαλείων 20″ (FMST1-70749)
76.90€
Κωδικός:
FMST1-70749
| Μέγιστο Φορτίο | 20 kg |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Συνολικές Διαστάσεις | 50x33x31εκ. |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Tstak Ταμπακιέρα Εργαλείων 10 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη 44×33.3×11.9εκ.
49.40€
Κωδικός:
FMST82967-1
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Θέσεων | 10 |
| Ρυθμιζόμενα Διαχωριστικά | Όχι |
| Αφαιρούμενα Κουτιά | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Πενσα 140mm 70751
9.90€
Κωδικός:
70751
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707511 |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 7 Τεμαχίων (2,5-3-4-5-6-8-10mm)
7.90€
Κωδικός:
4-69-262
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |












