Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x100mm
1.90€
Κωδικός:
70473
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Μήκος | 100 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704732 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
FF Group Σετ Γερμανοπολύγωνα DIN3113 12 Τεμαχίων 36283
35.00€
Κωδικός:
36283
| Τεμάχια | 12 |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396362833 |
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #1x100mm
3.80€
Κωδικός:
70455
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Μήκος | 100mm |
| Κεφαλή (mm) | 1 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396724648 |
Bulle Μέγγενη Πάγκου Σταθερή
18.00€ – 29.90€Price range: 18.00€ through 29.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100mm, 125mm, 150mm, 80mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH VDE 1x80mm
4.50€
Κωδικός:
70737
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 80 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH1 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707375 |












