Προϊόντα Κατηγορίας
Harden Βαλίτσα Εργαλείων Πλαστική με Χειρολαβή Αλουμινίου 18”
16.50€
Κωδικός:
520353
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Βαλίτσα |
| Υλικό | Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Κοφτάκι Μπετου Με Μουστάκι 180mm 27423
7.00€
Κωδικός:
27423
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180mm |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396274235 |
Benman Ψαλίδι Λαμαρίνας Ίσιο
13.00€
Κωδικός:
70047
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ψαλίδι Λαμαρίνας |
| Μέγεθος | 250 mm |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700475 |
Stanley Ζώνη Εργαλείων Υφασμάτινη 8 Θέσεων με Βάση Στήριξης Σφυριού
20.90€
Κωδικός:
1-96-178
| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 25.5 × 7.5 cm |
| Τύπος | Ζώνη |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Θέσεις | 8 |
| Στηριξη Σφυριού | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
Harden Σετ Ποτυροτρύπανα Bi-Metal 11 Τεμαχίων
44.60€
Κωδικός:
5211610597
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 11 |
| Υλικό | Bi-Metal HSS |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820858107 |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρού PH ESD 00x75mm
1.80€
Κωδικός:
70471
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 75 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704718 |
F.F. Group Πλαγιοκόφτης Πλάγιο CR-V
7.00€ – 8.50€Price range: 7.00€ through 8.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλαγιοκόφτης |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μέγεθος | 170 mm, 190 mm |
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Essential Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα
9.50€
Κωδικός:
STST1-75515
| Βάρος | 0.650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 19 × 13 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












