Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Πένσα Ίσια Powergrip
21.00€ – 24.00€Price range: 21.00€ through 24.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Μέγεθος | 180 mm, 205 mm |
|---|---|
| Ηλεκτρολόγου | Όχι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Καστάνια Benman
17.00€ – 25.00€Price range: 17.00€ through 25.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Καρέ υποδοχής: | 1/2″, 1/4″, 3/8″ |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αριθμός Δοντιών | 48, 72 |
| Τύπος | Αρσενικό Καρέ |
| Σπάστη | Όχι |
| Διπλή | Όχι |
| Τηλεσκοπική | Όχι |
Benman Κατσαβίδι Torx S/D
1.90€ – 4.30€Price range: 1.90€ through 4.30€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704305
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T40, T8 |
|---|---|
| Μήκος | 100mm, 150mm, 75mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος Μύτης | Torx, Καστάνιας |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη Μ43xΠ28xΥ30εκ.
62.70€
Κωδικός:
FMST1-73607
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Συνολικές Διαστάσεις | 43x28x30εκ. |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
F.F. Group 44958 Λίμα Μετάλλου Πλακέ με Λαβή
6.60€
Κωδικός:
5204396229983
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μήκος | 135mm |
BULLE BLG-70 Πιστόλι Βαφής Κάτω Δοχείου 1000cc με Μπεκ 1.5mm
25.00€
Κωδικός:
66516
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
F.F. Group Πένσα Ίσια Ηλεκτρολόγου Mini Μήκους 130mm
4.50€
Κωδικός:
31487
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396314870 |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Σιαγώνες | Ίσιο |
| Μέγεθος | 130 mm |
| Είδος | Πένσα |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
CAT Ζώνη Εργαλείων
22.00€
Κωδικός:
9080980566
| Βάρος | 0.350 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τύπος | Ζώνη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
Knipex Ταναλάκι Ψιλή Μόνωση με Αυτιά Νο200mm
27.50€
Κωδικός:
6801200S2
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τανάλια |
| Μέγεθος | 200 mm |
| Ηλεκτρολόγου | Ναι |
| Κατασκευαστής | Knipex |












