Flex
Flex L 24-6 230 Τροχός 230mm Ρεύματος 2400W
139.00€
Κωδικός:
4030293164291
| Βάρος | 5.8 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 6500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 230 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 5800 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex EB 500 GE 6 Προέκταση για καμηλοπάρδαλη
Κωδικός:
53222
| Μήκος | 500 mm |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Γωνιακός Τροχός Ρυθμιζόμενος 1500W 125mm LE 15-11 125 447722
149.00€
Κωδικός:
447722
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 1500W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Στροφές (rpm) | 2800-11500 rpm |
| Ρύθμιση ΡοπήςΗ δυνατότητα προσαρμογής της ροπής λειτουργίας του εργαλείου ανάλογα με την εργασία. (Χαμηλή ροπή για εύκολο βίδωμα/ξεβίδωμα, υψηλή ροπή για διάτρηση σε τοίχο). | Ναι |
| Διάμετρος | 125mm |
| Μέγ. διάμετρος δίσκου | 125 mm |
Flex Rs 11-28 230 Σπαθοσέγα Ηλεκτρική 1100w FR
155.00€
Κωδικός:
432776
| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Ορμή | 28 mm |
| Ισχύς εισόδου | 1100 watt |
| Ποσοστό τροχιάς χωρίς φορτίο | 0-2700 rpm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, ξύλο | 230 mm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, μέταλλο | 20 mm |
| Μήκος καλωδίου | 4m |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Γωνιακός τροχός L 125 18.0-EC Solo
159.00€
Κωδικός:
38013
| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 8500 rpm |
| Σπείρωμα ΆξοναΕίναι το τμήμα του άξονα του εργαλείου όπου προσαρμόζεται ο δίσκος κοπής ή λείανσης. | M14 |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Volt | 18 V |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Όχι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
FLEX 459690 ID 1/4″ 18.0-EC Παλμικό Κατσαβίδι Μπαταρίας 18V Brushless (Solo)
159.00€
Κωδικός:
459690
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Παλμικό Κατσαβίδι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 205 Nm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
FLEX 487147 Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας 10.8V Brushless (2×4.0Ah)
161.00€
Κωδικός:
487147
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Τάση Μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 4 Ah |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 58 Nm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Flex Rs 29 Σπαθοσέγα Μπαταρίας 18.0 Solo
169.00€
Κωδικός:
417874
| Βάρος | 2.9 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Volt | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Flex 18V AP 18.0 |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 230 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 18 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 3100 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 29 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,9 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| LED | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex PD 2G 10.8-EC Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Brushless 10.8V
169.00€
Κωδικός:
39445
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Ξύλο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε ξύλο. | 25 mm |
| Τσιμέντο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε τσιμέντο. | 13 mm |
| Μέγιστος Αριθμός ΚρούσεωνΟ αριθμός χτυπημάτων που μπορεί να αποδώσει το μηχάνημα σε ένα λεπτό. Γενικά όσο υψηλότερο τόσο πιο εύκολη η εργασία σε σκληρότερες επιφάνειες. Να σημειωθεί ότι για την απόδοση είναι σημαντική και η Ενέργεια Κρούσης, που δηλώνει την δύναμη κάθε χτυπήματος. | 22100 bpm |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 58 Nm |
| Ρύθμιση ΡοπήςΗ δυνατότητα προσαρμογής της ροπής λειτουργίας του εργαλείου ανάλογα με την εργασία. (Χαμηλή ροπή για εύκολο βίδωμα/ξεβίδωμα, υψηλή ροπή για διάτρηση σε τοίχο). | Ναι |
| Κρουστικό | Ναι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Μέγιστη Διάμετρος Τσοκ | 13 mm |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Μαλακή Θήκη |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex CS 45 18.0-3C C Δισκοπρίονο 18V Solo με Σύστημα Αναρρόφησης
169.00€
Κωδικός:
53154
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Βυθιζόμενο | Όχι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Διάμετρος Οπής Πριονόδισκου | 20 mm |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |













