Stanley FatMax Κρουστικό Δράπανο 1100W 2 Ταχυτήτων FMEH1100K-QS
Κωδικός προϊόντος: FMEH1100K-QS Κατηγορία:
Περιγραφή
Stanley FatMax FMEH1100K-QS Επαγγελματικό Κρουστικό Δράπανο 1100W
Ακραία Δύναμη, Μεταλλικό Τσοκ και Τρύπημα Χωρίς Δικαιολογίες
Σίγουρα, ζητάτε ένα εργαλείο που πηγαίνει κατευθείαν στην ουσία. Γι’ αυτό, το κρουστικό δράπανο Stanley FatMax 1100W (2 Ταχυτήτων) αλλάζει εντελώς τα δεδομένα στο εργοτάξιο. Καθώς ενσωματώνει έναν πανίσχυρο κινητήρα 1100 Watt, τρυπάει τοιχοποιία, μέταλλο και σκληρό ξύλο σαν βούτυρο. Έτσι, τελειώνετε τη δουλειά γρήγορα. Δηλαδή, ξεχνάτε τις καθυστερήσεις και δουλεύετε ακριβώς όπως αρμόζει σε έναν επαγγελματία.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
Ταχύτητα και Απόλυτος Έλεγχος
Μεταλλικό Τσοκ για Σκληρή Χρήση
Εργονομία που Δεν Κουράζει
Τεχνικές Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικό Τιμή
Κατασκευαστής / Μάρκα Stanley FatMax
Μοντέλο FMEH1100K-QS
Ισχύς Κινητήρα 1.100 W
Ταχύτητες 2
Κρούσεις ανά Λεπτό (BPM) 54.400
Τύπος Τσοκ Μεταλλικό Ταχυτσόκ (χωρίς κλειδί)
Μέγεθος Τσοκ 13 mm
Διακόπτης Μεταβλητής ταχύτητας (με μπλοκάρισμα)
Λειτουργία Αναστρέψιμη δράση
Μήκος Καλωδίου 4 m
Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος2.5 κ.
Ισχύς
ΤροφοδοσίαΡεύματος
Τσοκ13mm