Stanley FatMax Κρουστικό Δράπανο 1100W 2 Ταχυτήτων FMEH1100K-QS
Stanley FatMax FMEH1100K-QS Επαγγελματικό Κρουστικό Δράπανο 1100W
Ακραία Δύναμη, Μεταλλικό Τσοκ και Τρύπημα Χωρίς Δικαιολογίες
Σίγουρα, ζητάτε ένα εργαλείο που πηγαίνει κατευθείαν στην ουσία. Γι’ αυτό, το κρουστικό δράπανο Stanley FatMax 1100W (2 Ταχυτήτων) αλλάζει εντελώς τα δεδομένα στο εργοτάξιο. Καθώς ενσωματώνει έναν πανίσχυρο κινητήρα 1100 Watt, τρυπάει τοιχοποιία, μέταλλο και σκληρό ξύλο σαν βούτυρο. Έτσι, τελειώνετε τη δουλειά γρήγορα. Δηλαδή, ξεχνάτε τις καθυστερήσεις και δουλεύετε ακριβώς όπως αρμόζει σε έναν επαγγελματία.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
Ταχύτητα και Απόλυτος Έλεγχος
Μεταλλικό Τσοκ για Σκληρή Χρήση
Εργονομία που Δεν Κουράζει
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Κατασκευαστής / Μάρκα | Stanley FatMax |
| Μοντέλο | FMEH1100K-QS |
| Ισχύς Κινητήρα | 1.100 W |
| Ταχύτητες | 2 |
| Κρούσεις ανά Λεπτό (BPM) | 54.400 |
| Τύπος Τσοκ | Μεταλλικό Ταχυτσόκ (χωρίς κλειδί) |
| Μέγεθος Τσοκ | 13 mm |
| Διακόπτης | Μεταβλητής ταχύτητας (με μπλοκάρισμα) |
| Λειτουργία | Αναστρέψιμη δράση |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 1100W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τσοκ | 13mm |
| Βάρος | 2.5 kg |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σχετικά προϊόντα
Bulle Κρουστικό Δράπανο 650W 633098
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Κρουστικό | Ναι |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Ξύλο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε ξύλο. | 25 mm |
| Ισχύς | 650 W |
Bosch Professional Kρουστικό Δράπανο 600W GSB 13RE
| Βάρος | 1.8 κ. |
| Ισχύς | 600W |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χάλυβας Ø | 10 mm |
| Τοιχοποιία Ø | 15 mm |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 10,8 Nm |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Κρουστικό | Ναι |
| Γωνιακό | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Skil 6745 GA Κρουστικό Δράπανο 1050W με Θήκη και με Σετ 10 τρυπανιών
| Βάρος | 5 κ. |
| Πρόσθετα Αξεσουάρ | Σετ 10 τρυπανιών |
| Γωνιακό | Όχι |
| ΥποδοχήΟι υποδοχές (τσοκ) SDS έχουν καλύτερη απόδοση σε λειτουργίες περιστροφής με κρούση συγκριτικά με τις υπόλοιπες και ενδείκνυνται για εργασία σε μπετό ή πέτρα. Επίσης είναι η εύκολη η αλλαγή τρυπανιών, που μπορεί να γίνει και με το ένα χέρι. Οι υποδοχές SDS-Plus (TE-C) έχουν διάμετρο βάσης 10 mm και οι διάμετροι των τρυπανιών που δέχονται είναι μεταξύ 4-30 mm. Οι υποδοχές αυτές είναι συμβατές μόνο με αντίστοιχα SDS Plus τρυπάνια. | Ταχείας |
| Τοιχοποιία Ø | 20 mm |
| Ξύλο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε ξύλο. | 50 mm |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Μήκος Καλωδίου | 2,7 m |
| Ισχύς | 1050 W |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bosch GSB 16 RE Professional Κρουστικό Δράπανο 750W με Θήκη
| Ισχύς | 750 W |
| Ξύλο | Ø30 mm |
| Τσιμέντο | Ø16 mm |
| Τοιχοποιία | Ø18 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2800 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ροπή | 18 Nm |
| Γωνιακό | Όχι |
| Βάρος | 2200 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Οδηγός Βάθους | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
Bosch GSR 12V-15 12V 2x2Ah
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Ισχύς | 12 V |
| Brushless | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2 Ah |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Bosch GBA 12V, Bosch GBA 10.8V |
| Χάλυβας Ø | 10 mm |
| Ξύλο Ø | 19 mm |
| Τσιμέντο Ø | – |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 1300 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ροπή | 30 Nm |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | – |
| Ρύθμιση Ροπής | Ναι |
| Κρουστικό | Όχι |
| Γωνιακό | – |
| Εναλλάξιμη Κεφαλή | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 870 gr |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | 1045 gr |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Μαλακή Θήκη |
| Ενσωματωμένο Φως | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Cosmos Lac Σπρέι Ημι-Γυαλιστερό Εφέ Μαύρο RAL 9005 400ml
| Βάρος | 0.45 κ. |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Γυαλιστερό |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |