Παλμικό Κατσαβίδι (CID/200-BL) με Ροπή 200Nm
Τέλος, το παλμικό κατσαβίδι PLUS συμβαδίζει με την επαγγελματική αντοχή. Ειδικότερα, το εργαλείο προσφέρει 3 βαθμίδες ροπής (80 / 120 / 200 Nm) και κυριαρχεί στα δύσκολα βιδώματα. Άρα, ξεπερνάτε κάθε εμπόδιο. Με αυτόν τον τρόπο, το ανθεκτικό κιβώτιο ταχυτήτων από αλουμίνιο αντέχει στις υψηλές πιέσεις. Εξάλλου, το ταχυτσόκ γρήγορης αλλαγής βελτιώνει την ταχύτητά σας. Ταυτόχρονα, ο ροοστατικός διακόπτης με το γρήγορο σταμάτημα διασφαλίζει τον απόλυτο έλεγχο. Κατά συνέπεια, μεταφέρετε τα εργαλεία μέσα στη σκληρή βαλίτσα και ξεκινάτε το έργο σας αμέσως.
Τεχνικές Προδιαγραφές: Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο CHD/60-BL 20V PRO
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 60 Nm |
| Ονομαστικές Στροφές | 0 – 500 / 0 – 2.000 min⁻¹ |
| Αριθμός Κρούσεων | 0 – 7.500 / 0 – 30.000 min⁻¹ |
| Εύρος Σύσφιξης (Τσοκ) | 2 – 13 mm (Μεταλλικό / Αυτόματο κλείδωμα) |
| Λειτουργίες | 3 (Βίδωμα, Διάτρηση, Κρούση) |
| Βαθμίδες Ροπής | 21 |
| Διάτρηση σε Ξύλο | 35 mm |
| Διάτρηση σε Χάλυβα / Τοιχοποιία | 13 mm |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,3 kg |
Τεχνικές Προδιαγραφές: Παλμικό Κατσαβίδι CID/200-BL 20V PLUS
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 80 / 120 / 200 Nm (3 Βαθμίδες) |
| Υποδοχή Εργαλείου | 1/4″ Θηλυκό Εξάγωνο (Γρήγορη αλλαγή) |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | Αλουμίνιο (Ανθεκτικό) |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,1 kg |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
(1) Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο FFG CHD/60-BL 20V PRO
(1) Παλμικό Κατσαβίδι FFG CΙD/200-BL 20V PLUS
(2) Μπαταρίες Ιόντων Λιθίου 20V (4.0 Ah)
(1) Ταχυφορτιστής Μπαταριών
(2) Κλιπ ζώνης
(1) Σκληρή Βαλίτσα Μεταφοράς
|---|---|
| Μπαταρίες | 2 |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Θήκη | Βαλίτσα |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Τάση Μπαταρίας | 20 V |
| Barcode | 5204396465664 |
| Μέγ. ροπή | 60 Nm |
| Αριθμός κρούσεων | 0 – 7.500 min⁻¹, 0 – 30.000 min⁻¹ |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σχετικά προϊόντα
Dewalt Σετ Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό Κατσαβίδι 10.8V με 2 Μπαταρίες 2Ah και Θήκη DCK211D2T
Flex Δραπανοκατσάβιδο Κρουστικό PD-2G-18.0-EC-LD+2X2.5Ah+Φορτιστής+Βαλίτσα 519057
Stanley Σετ Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό Κατσαβίδι Brushless 18V με 2 Μπαταρίες 4Ah και Θήκη
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 4 Ah |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Bosch Σετ Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό 18V Brushless (GSB + GDR) με 2 Μπαταρίες 4Ah +Φορτιστής + Θήκη
| Βάρος | 6 κ. |
| GSB 18V-45 Κρουστικό Δραπ/βιδο | Τάση: 18 V Ρυθμίσεις ροπής: 20+2 Βάρος (χωρίς μπατ.): 1 Kg Διάμετρος βιδών, μέγ.: 8 mm Αριθμός κρούσεων: 0-27000 bpm Περιοχή σύσφιγξης του τσοκ: 1.5 -13 mm Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 0-500 / 0-1900 rpm Διάμετρος τρυπήματος τοιχοποιία, μέγ.: 10 mm Ροπή στρέψης, μέγ. μαλακή / σκληρή: 45 / 21 Nm Διάμετρος τρυπήματος ξύλο/χάλυβα μέγ.: 35/10 mm |
| GDR 18V-215 Kρουστικό Kατσαβίδι | Τάση μπαταρίας: 18 V Βάρος με μπαταρία: 1.1 kg Ροπή στρέψη, μέγ.: 215 Nm Βαθμίδες ροπής στρέψης: 2 Βάρος δίχως μπαταρία: 1 kg Αριθμός κρούσεων: 0-3800 min-1 Ονομαστικές στροφές: 0-2100 στροφές/λεπτό Στήριγμα εργαλείου Εσωτερικό εξάγωνο: 1/4″ Ονομαστικές στροφές (1ο επίπεδο): 0-2100 min-1 Ονομαστικές στροφές (2ο επίπεδο): 0-3300 min-1 Αριθμός κρούσεων (1ο επίπεδο): 0-3000 min-1 Αριθμός κρούσεων (2ο επίπεδο): 0-3800 min-1 Διαστάσεις συσκευασίας (πλάτος x μήκος x ύψος) 360 x 444 x 151 mm |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Σετ Γωνιακός Τροχός & Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο 18V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 7 κ. |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 5 Ah |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Cosmos Lac Σπρέι Ημι-Γυαλιστερό Εφέ Μαύρο RAL 9005 400ml
| Βάρος | 0.45 κ. |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Γυαλιστερό |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |