Παλμικό Κατσαβίδι (CID/200-BL) με Ροπή 200Nm
Τέλος, το παλμικό κατσαβίδι PLUS συμβαδίζει με την επαγγελματική αντοχή. Ειδικότερα, το εργαλείο προσφέρει 3 βαθμίδες ροπής (80 / 120 / 200 Nm) και κυριαρχεί στα δύσκολα βιδώματα. Άρα, ξεπερνάτε κάθε εμπόδιο. Με αυτόν τον τρόπο, το ανθεκτικό κιβώτιο ταχυτήτων από αλουμίνιο αντέχει στις υψηλές πιέσεις. Εξάλλου, το ταχυτσόκ γρήγορης αλλαγής βελτιώνει την ταχύτητά σας. Ταυτόχρονα, ο ροοστατικός διακόπτης με το γρήγορο σταμάτημα διασφαλίζει τον απόλυτο έλεγχο. Κατά συνέπεια, μεταφέρετε τα εργαλεία μέσα στη σκληρή βαλίτσα και ξεκινάτε το έργο σας αμέσως.
Τεχνικές Προδιαγραφές: Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο CHD/60-BL 20V PRO
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 60 Nm |
| Ονομαστικές Στροφές | 0 – 500 / 0 – 2.000 min⁻¹ |
| Αριθμός Κρούσεων | 0 – 7.500 / 0 – 30.000 min⁻¹ |
| Εύρος Σύσφιξης (Τσοκ) | 2 – 13 mm (Μεταλλικό / Αυτόματο κλείδωμα) |
| Λειτουργίες | 3 (Βίδωμα, Διάτρηση, Κρούση) |
| Βαθμίδες Ροπής | 21 |
| Διάτρηση σε Ξύλο | 35 mm |
| Διάτρηση σε Χάλυβα / Τοιχοποιία | 13 mm |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,3 kg |
Τεχνικές Προδιαγραφές: Παλμικό Κατσαβίδι CID/200-BL 20V PLUS
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 80 / 120 / 200 Nm (3 Βαθμίδες) |
| Υποδοχή Εργαλείου | 1/4″ Θηλυκό Εξάγωνο (Γρήγορη αλλαγή) |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | Αλουμίνιο (Ανθεκτικό) |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,1 kg |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
(1) Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο FFG CHD/60-BL 20V PRO
(1) Παλμικό Κατσαβίδι FFG CΙD/200-BL 20V PLUS
(2) Μπαταρίες Ιόντων Λιθίου 20V (4.0 Ah)
(1) Ταχυφορτιστής Μπαταριών
(2) Κλιπ ζώνης
(1) Σκληρή Βαλίτσα Μεταφοράς
|---|---|
| Μπαταρίες | 2 |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Θήκη | Βαλίτσα |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Τάση Μπαταρίας | 20 V |
| Barcode | 5204396465664 |
| Μέγ. ροπή | 60 Nm |
| Αριθμός κρούσεων | 0 – 7.500 min⁻¹, 0 – 30.000 min⁻¹ |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σχετικά προϊόντα
Skil 3356 EA Σετ Δράπανο & Παλμικό Κατσαβίδι 20V με 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Θήκη
Dewalt Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Brushless 18V 2x5Ah
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5.0 Ah |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Ξύλο Ø | 150 mm |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 68 Nm |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Σετ Γωνιακός Τροχός & Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο 18V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 7 κ. |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 5 Ah |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Cosmos Lac Σπρέι Ημι-Γυαλιστερό Εφέ Μαύρο RAL 9005 400ml
| Βάρος | 0.45 κ. |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Γυαλιστερό |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |