Παλμικό Κατσαβίδι (CID/200-BL) με Ροπή 200Nm
Τέλος, το παλμικό κατσαβίδι PLUS συμβαδίζει με την επαγγελματική αντοχή. Ειδικότερα, το εργαλείο προσφέρει 3 βαθμίδες ροπής (80 / 120 / 200 Nm) και κυριαρχεί στα δύσκολα βιδώματα. Άρα, ξεπερνάτε κάθε εμπόδιο. Με αυτόν τον τρόπο, το ανθεκτικό κιβώτιο ταχυτήτων από αλουμίνιο αντέχει στις υψηλές πιέσεις. Εξάλλου, το ταχυτσόκ γρήγορης αλλαγής βελτιώνει την ταχύτητά σας. Ταυτόχρονα, ο ροοστατικός διακόπτης με το γρήγορο σταμάτημα διασφαλίζει τον απόλυτο έλεγχο. Κατά συνέπεια, μεταφέρετε τα εργαλεία μέσα στη σκληρή βαλίτσα και ξεκινάτε το έργο σας αμέσως.
Τεχνικές Προδιαγραφές: Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο CHD/60-BL 20V PRO
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 60 Nm |
| Ονομαστικές Στροφές | 0 – 500 / 0 – 2.000 min⁻¹ |
| Αριθμός Κρούσεων | 0 – 7.500 / 0 – 30.000 min⁻¹ |
| Εύρος Σύσφιξης (Τσοκ) | 2 – 13 mm (Μεταλλικό / Αυτόματο κλείδωμα) |
| Λειτουργίες | 3 (Βίδωμα, Διάτρηση, Κρούση) |
| Βαθμίδες Ροπής | 21 |
| Διάτρηση σε Ξύλο | 35 mm |
| Διάτρηση σε Χάλυβα / Τοιχοποιία | 13 mm |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,3 kg |
Τεχνικές Προδιαγραφές: Παλμικό Κατσαβίδι CID/200-BL 20V PLUS
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση Λειτουργίας | 20 V |
| Μέγιστη Ροπή | 80 / 120 / 200 Nm (3 Βαθμίδες) |
| Υποδοχή Εργαλείου | 1/4″ Θηλυκό Εξάγωνο (Γρήγορη αλλαγή) |
| Κιβώτιο Ταχυτήτων | Αλουμίνιο (Ανθεκτικό) |
| Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) | 1,1 kg |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
(1) Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο FFG CHD/60-BL 20V PRO
(1) Παλμικό Κατσαβίδι FFG CΙD/200-BL 20V PLUS
(2) Μπαταρίες Ιόντων Λιθίου 20V (4.0 Ah)
(1) Ταχυφορτιστής Μπαταριών
(2) Κλιπ ζώνης
(1) Σκληρή Βαλίτσα Μεταφοράς
|---|---|
| Μπαταρίες | 2 |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Θήκη | Βαλίτσα |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Τάση Μπαταρίας | 20 V |
| Barcode | 5204396465664 |
| Μέγ. ροπή | 60 Nm |
| Αριθμός κρούσεων | 0 – 7.500 min⁻¹, 0 – 30.000 min⁻¹ |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σχετικά προϊόντα
Skil 3357 E2 Σετ Δράπανο & Παλμικό Κατσαβίδι 20V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη