Παλμικό Κατσαβίδι (CID/200-BL) με Ροπή 200Nm
Τέλος, το παλμικό κατσαβίδι PLUS συμβαδίζει με την επαγγελματική αντοχή. Ειδικότερα, το εργαλείο προσφέρει 3 βαθμίδες ροπής (80 / 120 / 200 Nm) και κυριαρχεί στα δύσκολα βιδώματα. Άρα, ξεπερνάτε κάθε εμπόδιο. Με αυτόν τον τρόπο, το ανθεκτικό κιβώτιο ταχυτήτων από αλουμίνιο αντέχει στις υψηλές πιέσεις. Εξάλλου, το ταχυτσόκ γρήγορης αλλαγής βελτιώνει την ταχύτητά σας. Ταυτόχρονα, ο ροοστατικός διακόπτης με το γρήγορο σταμάτημα διασφαλίζει τον απόλυτο έλεγχο. Κατά συνέπεια, μεταφέρετε τα εργαλεία μέσα στη σκληρή βαλίτσα και ξεκινάτε το έργο σας αμέσως.
Τεχνικές Προδιαγραφές: Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο CHD/60-BL 20V PRO
Χαρακτηριστικό Τιμή
Τάση Λειτουργίας 20 V
Μέγιστη Ροπή 60 Nm
Ονομαστικές Στροφές 0 – 500 / 0 – 2.000 min⁻¹
Αριθμός Κρούσεων 0 – 7.500 / 0 – 30.000 min⁻¹
Εύρος Σύσφιξης (Τσοκ) 2 – 13 mm (Μεταλλικό / Αυτόματο κλείδωμα)
Λειτουργίες 3 (Βίδωμα, Διάτρηση, Κρούση)
Βαθμίδες Ροπής 21
Διάτρηση σε Ξύλο 35 mm
Διάτρηση σε Χάλυβα / Τοιχοποιία 13 mm
Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) 1,3 kg
Τεχνικές Προδιαγραφές: Παλμικό Κατσαβίδι CID/200-BL 20V PLUS
Χαρακτηριστικό Τιμή
Τάση Λειτουργίας 20 V
Μέγιστη Ροπή 80 / 120 / 200 Nm (3 Βαθμίδες)
Υποδοχή Εργαλείου 1/4″ Θηλυκό Εξάγωνο (Γρήγορη αλλαγή)
Κιβώτιο Ταχυτήτων Αλουμίνιο (Ανθεκτικό)
Βάρος Καθαρό (Χωρίς Μπαταρία) 1,1 kg
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
  • (1) Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο FFG CHD/60-BL 20V PRO
  • (1) Παλμικό Κατσαβίδι FFG CΙD/200-BL 20V PLUS
  • (2) Μπαταρίες Ιόντων Λιθίου 20V (4.0 Ah)
  • (1) Ταχυφορτιστής Μπαταριών
  • (2) Κλιπ ζώνης
  • (1) Σκληρή Βαλίτσα Μεταφοράς
Επιπλέον πληροφορίες
Μπαταρίες2
Κατασκευαστής
ΘήκηΒαλίτσα
ΔιαθεσιμότηταΣε απόθεμα
Τάση Μπαταρίας20 V
Barcode5204396465664
Μέγ. ροπή60 Nm
Μέγ. διάτρηση – Ξύλο35 mm